1

Açıklama

 

               Sahada hazırlanan betonarme temele monte edilir. Çukurlu olarak kurulabilen modüler yapıda tamamen çelikten üretilmiş tartı köprüsüdür. Araç hareketinin yoğun olduğu, yer sıkıntısı bulunan işletmelerin öncelikli tercihi olan Hilal True CD modeli, yağmur suyunun sağlıklı bir drenaj sistemi ile atıldığı alt yapı ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır. Çelik Platform tasarımlı İPE profilinden yapılarak ağır şartlarda çalışabilecek yüksek mukavemet sağlanmış standart modülleri ile 24m boya kadar farklı ebat ve kapasitelerde üretilmektedir.

              Hilal True CD serisi elektronik taşıt kantarları üretim ve mühendislik tecrübesi ile siz müşterilerin ihtiyaç ve istekleri göz önüne alınarak projelendirilen yeni nesil çelik platformlu  taşıt kantarları Hilal güvencesi ile teslim edilirken güçlü yapıları ve dayanıklılıkları ile size uzun yıllar hizmet eder.

 

 

 

 

Hakkımızda

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

İletişim

Menderes mahallesi 27.Sokak No:9
DSİ Karşısı  Dulkadiroğlu
KAHRAMANMARAŞ/TÜRKİYE
+90 (344) 231 24 88
+90 (344) 231 24 88
+90 (536) 777 93 11