2

Açıklama

 

        Sahada hazırlanan betonarme temele monte edilir. Çukurlu olarak kurulabilen modüler yapıda tamamen yassı çelikten üretilmiş tartı köprüsüdür. Araç hareketinin yoğun olduğu, yer sıkıntısı bulunan işletmelerin öncelikli tercihi olan Hilal True Plus CS modeli, yağmur suyunun sağlıklı bir drenaj sistemi ile atıldığı alt yapı ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır. Özel V kiriş Çelik Platform tasarımlı modülerden oluşan standart modülleri ile 24m boya kadar farklı ebat ve kapasitelerde üretilmektedir.

        Hilal True Plus CS serisi elektronik taşıt kantarları üretim ve mühendislik tecrübesi ile siz müşterilerin ihtiyaç ve istekleri göz önüne alınarak projelendirilen yeni nesil çelik platformlu V kirişli konstrüksiyonu taşıt kantarları HİLAL güvencesi ile teslim edilirken güçlü yapıları ve dayanıklılıkları ile size uzun yıllar hizmet eder.

 

 

 

 

Hakkımızda

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

İletişim

Menderes mahallesi 27.Sokak No:9
DSİ Karşısı  Dulkadiroğlu
KAHRAMANMARAŞ/TÜRKİYE
+90 (344) 231 24 88
+90 (344) 231 24 88
+90 (536) 777 93 11