1

Açıklama

 

        Zemin Üstü çukursuz montaj edilen modüler yapıda tamamen çelikten üretilmiş tartı köprüsüdür. Hilal true ZD yüksek kesitli taşıyıcı kirişli ve traversli platform yapıları en ağır çalışma koşullarında kantarın uzun süreler sorunsuz bir şekilde çalışmasını garanti eder. Hilal true ZD serisi elektronik taşıt kantarları standart modülleri ile 24m boya kadar farklı ebat ve kapasitelerde IPE profiller ve A1 kalite sac levha kullanılarak üretilmektedir.

        Hilal True ZD serisi elektronik taşıt kantarları üretim ve mühendislik tecrübesi ile siz müşterilerin ihtiyaç ve istekleri göz önüne alınarak özel olarak kadromuz tarafından projelendirilen yeni nesil çelik platformlu taşıt kantarları Hilal güvencesi ile teslim edilirken güçlü yapıları ve dayanıklılıkları ile size uzun yıllar hizmet eder.

 

 

 

 

Hakkımızda

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

İletişim

Menderes mahallesi 27.Sokak No:9
DSİ Karşısı  Dulkadiroğlu
KAHRAMANMARAŞ/TÜRKİYE
+90 (344) 231 24 88
+90 (344) 231 24 88
+90 (536) 777 93 11